Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Değerlerimiz

Biz Kimiz ?

Değerlerimiz

Teknoloji Geliştirme

Hizmet verdiğimiz sektörü iyi tanırız. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, arka planda güçlü takımımızla sıkı bir çalışma doğrultusunda belirleriz. Teknolojiyi dünya çapında takip eder, yeni teknolojileri hayata geçirmek için çalışmaya gayret ederiz.

Çözüm Odaklılık

Pazardaki değişiklikleri yakından takip eder, müşterilerimize bu doğrultuda yön vermeyi amaçlarız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında, sektörel gereksinimlerin analizini yapar ve bunlara uygun çözümler üretiriz.

Yenilikçilik

Niltek Bilişim ailesi olarak, yeni fikirlere önem verir, her departmanımızın performansını gözden geçirir ve gelecek vadeden tüm projeleri değerlendirmeye dikkat ederiz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu esaslara bağlı kalarak geliştirme yolunda ilerleriz. Sürekli değişim içerisinde olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilmenin ve bu alanda etkin rol alabilmenin hem kişisel hem de takım olarak kendimizi yenilemekten geçtiğinin farkındayız.

Doğrudan Destek

Her aşamada yüzde yüz sorumlulukla, yenilikçi, yüksek standartta, doğrudan destek sunarak, başarınızın sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Ekibimiz ile gücünüze güç katıyoruz.

Akınsoft İstanbul | Niltek Bilgi İşlem ve Yazılım Ticaret A.Ş.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız